Diskuse obce Huslenky

Diskusi právě čte 1 člověk.

Upozornění pro návštěvníky: do této diskuse již nelze vkládat nové příspěvky.

Autor: bařiny

Místní část: Bařiny Vloženo: 25.08.2009 21:38:03

chtěl bych vzkázat lidem co pořád na něco upozorňují jestli právě tito lidé chodí k volbám? Aby jak už jsem řekl v minulém příspěvku začali volit obecní zástupce kteří by opravdu mohli plně starostu zastoupit v jeho nepřítomnosti a ne ty co jsou zsloužilí občané,čest jejimu bytí tady a nebo občany kteří jsou v nějakém spolku a o řízení obce nic nevví. Tak se vy co si pořád na něco stěžujete probuďte,protože těch kecú otom co by se mělo a jak to umíme mám už taky dost. Nikde jsem,ale vpříspěvcích nenašel žádný co by něco konkrétně nabízel nebo řešil,to co jiní jen upozoňovat atd. umime taky. tak konečně začněte i vi něco dělat ve spolupráci s vedením obce,proože nejen starosta azastupitelé ale i vy jste obec tak to nehažte jen na pár jedincú a probuďtese.

Autor: Man in black

Vloženo: 24.08.2009 21:56:05

Zajímavé, ve Zlíně jsou popředu s časem.. viz. http://www.huslenky.cz/dokumenty/informace/2009-08-24-ku.pdf ... dne 26.8.2009 :) Ale hodně mě jejich zpráva potěšila.

Autor: účastnice pohřbu

Místní část: Bařiny Vloženo: 18.08.2009 09:42:05

Plně souhlasím s názorem na sobotní pohřeb a zajímalo by mě, jestli to má nějaké rozřešení, člověk fakt chvílemi nevěděl, jestli se mu svírá žaludek nad ztrátou blízkého člověka nebo nad tím co ho doprovázelo na poslední cestě, myslím samozřejmě to otřesné hlášení v nevhodnou dobu a k tomu veselá hudba

Komentář starosty: Tato, velice nepříjemná věc, která se stala, mě osobně velmi mrzí, ale nelze vzít zpět.Celá záležitost se projednávala na zasedání Rady obce v pondělí 17.8. viz Usnesení.
Já osobně se omlouvám pozůstalé rodině, ač jsem právě v tuto dobu nebyl v obci (v družební obci Jasenica - 740 výročí obce) přesto jsem byl telefonicky informován o všem co se odehrálo.
Prosím,přijměte i moji omluvu.

Autor: účatnice pohřbu

Vloženo: 17.08.2009 22:12:58

Pane starosto, pročítám články, že nemáte čas na dovolenou, já jsem se doslechla, že v sobotu - 15.8. - jste byl mimo naší obec, byl jste mimo ČR, a to co se odehrálo v odpoledních hodinách, to se asi odehraje jednou za život. Byla jsem účastnicí pohřbu a při doprovodu při poslední cestě za zvuku zvonů se rozezní místní rozhlas, který nás informoval o hrůzoštrašné věci. Jak pracují vaši podřízení, to nejsou informování o tom co se děje v obci v době Vaší nepřítomnosti? Pak se nedivte, že nemáte čas na odpočinek, když nemáte náhradu, která by Vás nahradila.Vy jste plně odpovědný za vše co se v obci děje v denní i noční hodinu, nám všem občanům obce Huslenky.

Autor: Lukáš

Vloženo: 17.08.2009 19:10:45

Zdravím pane starosto,chci se zeptat,plánuje se do budoucna asfaltová cesta na Darebni,okolo nových domů,jestli bude také spravená cesta od pošty a osvětlení?Pokud ano,v jakém časovém rozsahu přibližně..děkuji

Komentář starosty: Patrně máte na mysli rodinnou výstavbu na Lánech. V cestě je projektováno odkanalizování RD, takže až po kanalizaci a to platí i o VO. Asfaltová cesta na Darebni - asi je myšlen prostor okolo váhy? Tady se uvažuje využití prostoru v rámci odpočinkového místa pro cyklisty (součást cyklostezky), ale nic není zprojektována.

Autor: veronika

Vloženo: 17.08.2009 11:24:30

Vážený pane starosto, zajímalo by mě, jak se téma "zábava v Huslenkách" vyřešilo?(jak odpovídáte nicku "musicwoman") Nemám pocit, že by se v naší vesnici něco dělo, pokud nepočítám občasný nedělní fotbal :-)

Komentář starosty: Asi já nerozumím Vám nebo Vy mě, já jsem řešil hluk a dodoržení nočního klidu při zábavách v arealu Rybníček. Neřešil jsem kulturní zabavu či vystoupení v naší obci - to je něco jiného. Ano tady máte pravdu, že pokud se nehraje fotbal 1x za 14dnů tak je to velmi špatné, toho jsem si vědom.
Snad budu sportovně-kulturní program, při oslavách 60 let vodítkem jak dál a častěji.
Poz. upoutávka na tuto akci na www, a plakátovací plochy.
Pokud máte nápad co udělat tak mě oslovte e-mail: starosta@huslenky.cz nebo tel. 725 121 188 a budu Vám "veroniko" nápomocen.

Autor: musicwoman

Vloženo: 15.08.2009 16:42:22

Tak to "fakt" pane starosto, běžte k psychiatrovi i s lidmi, kteří Vám volají až z Bařin. Kdyby byli unavení po celodenní práci, tak by jim za normálních okolností nevadila hudba, štěkot psů atd., to co se tady začíná rozmáhat jako téma stížností, ale přitom pro vesnice je to naprosto typické.

Komentář starosty: Vážený pisateli, toto téma se již dávno vyřešilo, patrně jste se navrátil z dovolené,(to já jsem tu příležitost jěště neměl a vzhldeme k pracovním aktivitál ani mít nebudu) ale u nás na vesnici se život nezastaví, ale jde dál, a to o čem píšete se zdárně vyřešlo s lidmi kteří to chápou a potvrdili to v pátek 14.8. při zábavě STRAM, která dle mých informací proběhla naprostě bez problemů a připomínek občanů.
Poz. pokud mě doporučíte dobrého psychiatra, tak vaši nabídku přijímám. Psycholožku mám doma (dceru). Takže když to dám dohromady, tak pak už bude opravdu otrlý na názory některých tvz. "chytráků" co říkají jak oni by to, kdyby ...................

Autor: Man in black

Vloženo: 10.08.2009 21:51:53

Jen jsem se chtěl zeptat... Je v plánu oprava pozemní komunikace (na darebni) na křižovatce směrem na Zděchov? Popř. celkové opravy směr zděchov? Jsou tam už pěkně vyjeté díry :( Díky předem za informace..

Komentář starosty: Komunikace III/487 Huslenky - Zděchov je ve správě Zlínského kraje - Ředitelství silnic Zlínského kraje. Na základě Vaší připomínky budu adresovat dopis náměstkovi ZK Ing. Drozdovi(který je odpovědný za dopravu) a budu jej informovat o situaci a problémech ¨na této komunikaci.
Dle mého vyjádření a možnostech ZK, se v plánu oprav neuvažuje o celkové rekonstrukci, snad pouze o tvz. "zalepení dír" v rámci údržby komunikací.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »
V diskusi je celkem 1343 záznamů na 68 stranách.

Diskuse v 2.3 ©Jiří Světinský 2006-2007 :: Administrace